Flourose's Hand-Made


Witaj!

Mam na imię Aleksandra. Jestem osiemnastoletnią dziewczyną z małego miasteczka pod Warszawą. Kocham rękodzieło! Siedzę w tym już od paru ładnych lat, zaczęło się od bransoletek z muliny i tak dalej to trwało... W między czasie opanowałam technikę Decoupage'u, Scrapbooking'u i inne ciekawe techniki, które będę chciała Wam przedstawić. Należę do świata blogów już od dawna.. Wprowadziła mnie do niego koleżanka ze szkoły podstawowej.. pierw prowadziłam pamiętnik, potem przez długi czas prowadziłam blog z grafiką robioną przeze mnie w Adobe Photoshop'ie.. Zaczęło to się w podstawówce, teraz jestem już w technikum.. Uczęszczam do Technikum o profilu: Technik Organizacji Reklamy, które mieści się w Warszawie, a dokładniej w dzielnicy Ochoty. Uznałam, że spośród wszystkich kierunków jakie miałam do wyboru ten będzie dla mnie najlepszy i wcale się nie myliłam..  nie prowadziłam żadnego bloga przez 3 lata gimnazjum.. Ale cieszę się, że wróciłam..

Tak jak już wspomniałam, moja przygoda z rękodziełem rozpoczęła się od bransoletek z muliny.. było to w podstawówce.. widziałam, że moja kuzynka takie robi to poprosiłam ją żeby mnie nauczyła, i się okazało ze to wcale nie jest takie trudne.. Po jakimś czasie kontynuowałam rozwijanie tych umiejętności na zajęciach z rękodzieła.. uczyłam się nowych wzorów, ale też rzeczy z innych kategorii rękodzielnictwa.. I tam na tych zajęciach nauczyłam się też robienia kolczyków z różnego rodzaju koralików.. Zamówiłam swoje pierwsze półprodukty i narzędzia i działałam z tym.. Próbowałam sprzedawać moje wyroby w szkole, uczennicom ale także niektórym nauczycielkom.. I wcale nie szło to tak źle.. Już poza zajęciami indywidualnie próbowałam innych technik- decoupage'u, scrapbookingu i lepienia z modeliny. I stwierdziłam, że jak się chce to się potrafi nawet samemu się tego wszystkiego nauczyć.. Poprostu trzeba chcieć i mieć wiarę w swoje umiejętności.. Pamiętajcie o tym.. Aby coś osiągnąć trzeba wierzyć!

Na tym blogu chcę dzielić się z Wami moim rękodziełem.. Ale nie tylko.. Nie chcę, żeby był to tylko blog promujący produkty do sprzedaży.. Chcę się z Wami dzielić moim życiem i pomysłami.. 

Wiecie jakie jest 5 powodów dlaczego zostałam artystką?
- Sprawia mi to przyjemność, jest to dla mnie rodzaj odpoczynku i ucieczki od życia codziennego i jego monotonności.
- Czuję się z tym dobrze i wiem, że mam do tego predyspozycje.
- Od dziecka ciągnęło mnie do robienia różnych rzeczy manualnych  (już na początku szkoły podstawowej ulepiłam pierwsze figurki z modeliny, które potem powędrowały do pracy moich rodziców, by ich pilnowały przy biurku ;) )
- Kocham indywidualność i oryginalność, nie chcę być klonem innych, jak mogę być poprostu SOBĄ.
- Daje mi to możliwość spersonalizowania każdej rzeczy która mnie otacza..

Pozdrawiam serdecznie,
Aleksandra.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :) Bardzo mi miło, że dzielicie się ze mną swoimi opiniami i przemyśleniami :)

Pozdrawiam,
Flourose.